Kup domenę DDNS

Oferujemy możliwość zakupu domeny DDNS. Oferowana domena pomaga uruchomić zdalny dostęp do rejestratorów BCS przez łącze z publicznym adresem IP przydzielanym dynamicznie. Domena DDNS będzie też działać na zdecydowanej większości innych rejestratorów.

Płatna usługa działa na zasadzie przetestuj i zapłać czyli po zamówieniu domeny w ciągu 30 min. dostajesz na e-mail parametry do jej konfiguracji. Możesz przez 7 dni bezpłatnie korzystać z domeny i zapłacić dopiero gdy upewnisz się, że wszystko działa. Koszt płatnej usługi jest uzależniony od wybranego okresu rejestracji. Wybierając dłuższy okres rejestracji dostaniesz większy rabat.

Cennik rejestracji nowych domen DDNS:
– domena rejestrowana na 1 rok: 60 zł
– domena rejestrowana na 2 lata: 260 zł
– domena rejestrowana na 3 lata: 460 zł

W formularzu zamówieniowym możesz określić własną domenę DDNS (np. kawiarnia). Rozszerzenie domeny (czyli końcówka) jest przydzielane automatycznie dlatego nie musisz go określać. Do Twojej domeny zostanie też automatycznie dodany 3-cyfrowy identyfikator klienta. Przez dodatkowy identyfikator możesz w formularzu zamówieniowym wpisać dowolną domenę np. kawiarnia lub piekarnia (nie ma ryzyka, że ktoś już taką domenę posiada).

Przed zakupem upewnij się, że Twoje łącze posiada adresację IPv4 (domena nie działa na łączach z adresacją IPv6).
Aby sprawdzić wersję adresacji:
– podłącz komputer do tej samej sieci, z której korzystał będzie rejestrator
– wyłącz w komputerze alternatywne formy dostępu do internetu (GSM, LTE itp.)
– wejdź na stronę www.whatismyv6.com
– w drugiej linii czerwonym kolorem zaznaczony będzie typ adresacji: jeśli jest IPv4 to możesz zamawiać domenę, jeśli jest IPv6 to NIE ZAMAWIAJ domeny bo nie będzie działać

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Tel. komórkowy (wymagane)

Domena DDNS (wymagane). Nie używaj: spacji, wielkich liter, polskich liter i znaków specjalnych. Maks. długość 12 znaków.

Data pierwszej rejestracji domeny DDNS (wymagane). Wymagany format RRRR-MM-DD. Aby domena działała natychmiast wpisz dzisiejszą datę.

Okres rejestracji domeny i opłata (wymagane)
 1 rok = 60zł 2 lata = 260zł 3 lata = 460 zł

Dodatkowe uwagi